• Stanowisko: Handlowiec/doradca klienta
  • Nazwa firmy: VOSSE Sp. z o.o.
  • Miasto: Cała Polska
  • Data dodania ogłoszenia: 24 kwietnia 2024, 8:18
  • Więcej informacji
  • Oferta nr 41254502

Jesteśmy producentem konstrukcji stalowych i elementów ze stali.
Specjalizujemy się w wytwarzaniu i obróbce komponentów stalowych oraz składaniu konstrukcji opartych na rozwiązaniach stalowych, w tym urządzeń i maszyn stalowych.

Opis stanowiska:
- podejmowanie działań sprzedażowych mających na celu pozyskiwanie nowych Klientów,
- budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientem,
- realizowanie założonych celów sprzedażowych,
- udział w procesie przygotowywania ofert,
- współpraca z innymi komórkami w strukturze organizacji
- wyjazdy służbowe.

Wymagane:
- doświadczenie w branży konstrukcji stalowych,
- dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny) lub/i języka niemieckiego,
- swobodne poruszanie się w środowisku Microsoft Office,
- wykształcenie techniczne mile widziane,
- gotowość do wyjazdów służbowych.
Oferujemy:
- pracę pełną wyzwań i możliwość realizacji zawodowej,
- narzędzia niezbędne do pracy,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: robert.golebiewski@vosse.com